NOVÉ HVĚZDY NA PALUBĚ!


Zatímco všichni touží vidět tento vzrušující talentovaný pár v nových sponzorovaných šatech, podařilo se nám je na chvilku zdržet na příjemný rozhovor o tom, jak se žije profi tanečníkům.

Jak dlouho tančíte?
Jako taneční pár jsme spolu začali tančit v lednu 2014, ale pokud jde o tanec jako takový, tak to opravdu děláme vlastně odnepaměti.

Jak vypadá váš den?
Dokončujeme střední školu, ale samozřejmě jsme vždy měli přísný režim věnovaný tréninkům a přípravě. Naštěstí v Dánsku existují speciální školy pro profesionální sportovce, což usnadňuje studia a prostě náš život.
Vycvičujeme několik hodin denně a naši trenéři Petere a Christina Stokkebroe nám od začátku nesmírně pomáhají..
Mimo jiné také několikrát týdně učíme. Učíme malé děti i tanečníky středního věku, kteří se chtějí naučit kombinaci tanečních pohybů. Je to příjemné zpestření a vlastně naše práce. Máme rádi hlavně práci s dětmi, člověk se nasměje a nemusí se tolik hlídat :)).

 

Kdo jsou vaši oblíbení tanečníci a jaké jsou vaše oblíbené boty?
Od prvního dne jsme sponzorováni od International Dance Shoes jsme s nimi velmi spokojeni. Pokud jde o tanečníky, myslím, že většina z nás čerpá inspiraci od různých tanečníků z různých důvodů. Pro nás je to pozorování jemné ženskosti a dynamické mužnosti, kterou se snažíme posílit u nás dvou. Rádi se díváme na Timura Imametdinova a Ninu Bezzubovou. Je úžasné, jak silná je jejich přítomnost na tanečním parketu.

Jaká je nejtěžší věc na tom být tanečníkem?
Pravděpodobně je to pro většinu tech náročný rozvrh. Musíme kombinovat školu a tréninky, cestovat po celém světě a někdy nedostatečně spát spát. 🙂 Ale stále to milujeme. 🙂

Jaký je váš největší úspěch?
V loňském roce jsme byli na mistrovství Evropy na druhém místě a dostali se do finále jednoho světového poháru. Ale míříme samozřejmě dál a výš.

Všichni jsme si tento taneční pár oblíbili. Přejeme jim hodně štěstí  na nové cestě a těšíme se na jejich show na parketu! 🙂

 

 

 

 

 

 

 

NOVÉ HVĚZDY NA PALUBĚ!

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *